Łuska na skórze głowy, pojedyncze plamki na plecach i wypadanie włosów

witam . mój problem to skóra głowy i plecy . byłam u kilku dermatologów każdy twierdzi że to jest łuszczyca . na skórze głowy jest łuska podobna do łupieżu i teraz zauważyłam że rozniosło mi się trochę na czoło . na plecach kilka po jedyńczych małych plamek stosowałam już dużo maści szamponów i nic nie pomaga i też wzmocniło mi się wypadanie włosów nie wiem czy to ma coś wspólnego z ta chorobą . jakie badania mogę wykonać?

Witam
Łuszczycę w większości przypadków można rozpoznać przy badaniu dermatologicznym.W przypadkach wątpliwych wsazana biopsja i badanie
histo-patologiczne,które daje pewne rozpoznanie.
Choroba przewlekła,niezakażna,o podłożu imunologicznym.Przyczyna nie znana-stąd leczenie tylko objawowe, które pozwala likwidować aktualny wysiew zmian skórnych.Niestety nawet po ustąpieniu zmian różnie szybko wysiewa na nowo.
Nie powoduje zazwyczaj osłabienia włosów i wypadania
pozdrawiam