Łuszcząca i sucha skóra na rękach

Witam, mam na rękach bardzo suchą skórę która się łuszczy, swędzi, pęka i piecze, dzisiaj miałam testy, nie jestem na nic uczulona, używam pimafucort który trochę pomaga , lipobase i maść z wit. A jednak to nie schodzi a wręcz przenosi się na nogi, co jeszcze mogę zrobić żeby dowiedzieć się od czego to jest ? Mam problem nawet z kąpaniem dzieci a stosuję teraz płyn emolim ... pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi oraz ewentualnie poszerzyć diagnostykę o inne badania.