Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Łuszcząca się, czerwona skóra po użyciu kosmetyków

witam mam problem ze skóra już wiele razy zmieniałem kosmetyki przy nosie i przy oczach i w uszach łuszczy mi się skóra a na czole czerwona plamka na sierodku i tez się łuszczy i trochę na głowie .Kiedys chodziłem na solarium i miałem super skóre czy to może być przyczyna mieszkam w Irlandii przosze o pomoc teraz stosuje od dzisiaj cortopin1% ale juz wcześniej tez stosowałem i nie pomaga na długo
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

MichaĹ Kurek
56 poziom zaufania

Szanowna Pani! Polecam kontakt z lekarzem dermatologiem. Proszę spróbować także zmienić kosmetyki na kosmetyki do skóry atopowej. z poważaniem Michał Kurek

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy