Łuszcząca się, czerwona skóra po użyciu kosmetyków

witam mam problem ze skóra już wiele razy zmieniałem kosmetyki przy nosie i przy oczach i w uszach łuszczy mi się skóra a na czole czerwona plamka na sierodku i tez się łuszczy i trochę na głowie .Kiedys chodziłem na solarium i miałem super skóre czy to może być przyczyna mieszkam w Irlandii przosze o pomoc teraz stosuje od dzisiaj cortopin1% ale juz wcześniej tez stosowałem i nie pomaga na długo

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Polecam kontakt z lekarzem dermatologiem. Proszę spróbować także zmienić kosmetyki na kosmetyki do skóry atopowej.

z poważaniem
Michał Kurek