Łuszcząca się skóra na penisie a grzybica

czy tak luszczaca sie skora na mosznie napletku i zoledziu przy zaczerwienieu moszny i napletka i ujscia cewki moczowej wskazuje na grzybice?zaznaczam ze nic nie swedzi ani nie piecze przy oddawaniu moczu nie odczuwam tez jakiegokolwiek bolu.Zauwazylem tez brak mastki oraz brak specyficznego zapachu penisa, wzwod jest slaby a wytrysk to wyciek.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością są to objawy związane z infekcją grzybiczą lub bakteryjną.