Łuszcząca się zmiana skórna w obrębie powieki a łupież pstry
Od jakiegoś czasu mam na powiece zmianę która się łuszczy i bardzo swędzi gdy wychodzę na dwór. Najbardziej wrażliwa jest na mróz. Próbowałam smarować ją Clotrimazolem bo wygląda trochę jak łupież pstry ale to nie dało efektu. Martwię się bo jest coraz większa i paskudnie wygląda. Nie mogę zrobić makijażu na tym oku

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Konieczna wizyta u der atologa. Niestety bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie wypowiedzieć się odnośnie przyczyny.