Łuszcząca skóra między palcami dłoni a objawy grzybicy

Witam, mój mąż zauważył u siebie szarzejąca i łuszcząca się skórę między palcami dłoni. Nie swędzi i nie ma żadnych krostek. Czy to mogą być objawy grzybicy? Dodam, że zaczęło się to od momentu podjęcia pracy w magazynie przy pakowaniu przesyłek. Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Być może z powodu pracy skóra jest po prostu przesuszona, zwłaszcza jeżeli nie ma innych objawów. Należy spróbować kremów nawilżających, jeżeli to nie pomoże pomyśleć o kontakcie z lekarzem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.