Łuszczące i pękające zmiany skórne na dłoniach

Na moich 2ch dloniach dokladnie w tych samych miejscach czvli na palcach wskazujacych na przegubach przy dloni i na malych palcach na zalamaniu w kostkach strasznie peka mnie skora.Zwlaszcza teraz zima luszczeje i peka az do krwi.tre zrogowaciala skor pumexem.Probowalem u roznych dermatologow uzywajac roznych masci i nic nie pomaga.Trwa to juz pare lat i rozne podejmowane metody nie daja zadnych skutkow.Dziekuje za jakies porady.Na codzien mieszkam w Nowym Jorkuale mam rodzine w Polsce. Andrzej

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż uszkodzenia wynikają z charakteru pracy jaki Pan wykonuje. Proponuję intensywnie natłuszczać te miejsca.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl