Łuszczący się guzek obok sutka

Witam, jakiś czas temu przy sutku pojawiła mi się krostka, myślałam że to pryszcz i próbowałam wycisnąć po czym zrobiło mi się to czerwone i schodzi z tego skóra, gdy dotkne to szczypie. Dodam jeszcze,że tej piersi często chowa mi się sutek, gdy go "wycisne" jest normalny. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę zdecydowanie powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Zdecydowanie proszę nie bagatelizować zmiany, tym bardziej, że ma Pani dodatkowo wklęsłą brodawkę sutkową.