Łuszczący się naskórek na czole

Mam problem z łuszczacym sie naskórkiem na czole i włosach (tylko na poczatku, gdzie jest polącznie czoła z włosami ) skóra schodzi płatami, juz probowałam kremow nawilzających, ale nie wszystkie dają efekty... pomocy !
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą sugerować łuszczycę, infekcję grzybiczą lub po prostu znaczne przesuszenie naskórka. Proponuję konsultację z dermatologiem.