Łuszczenie się skóry na policzkach

Od jakiegoś miesiąca z wewnętrznej części policzków czy pod wargą schodzi,łuszczy mi się skóra.Co to może być?

Prawdopodobnie to okołoustne zapalenie skóry. Proszę zastosować krem Octopirox i przemywać skórę wodą przegotowaną, odstawić słodycze i pikantne potrawy.
pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.