Łuszczenie się skóry na stopach

Witam od jakoś 6 miesięcy ma problem ze stopami. schodzi mi skóra i próbuje już wszystkiego żeby się tego pozbyć. problem w tym że pracuje w fabryce chrupek gdzie jest duża temperatura i musze chodzić w butach roboczych przez które nie moge chociażby zmniejszyć zakażenia. Czy ma może któryś z lekarzy jakiś domowy sposób?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u dermatologa. Domowe sposoby nie pomogą.

Pozdrawiam.

Prosze udać się do dermatologa.

Polecam również stosowac talk do stóp aby się tak nie pociły i wkładki skórzane do obówia roboczego.

Z maści mogę polecić dernilan-przyspiesza gojenie i regenerację naskórka.