Łuszczenie skóry na sutku

Witam, mam pewien problem mianowicie na prawym sutku marszczy mi się skóra, to znaczy schodzi z niego skóra, powstają na nim takie jakby żółte małe strupy, wygląda jakby był rozwalony, często jak się wycieram po kąpieli to leci z niego krew ale jak wytre to już jest w porządku, jest on wyschnięty a po kontakcie z wodą tak jakby pęcznieje, jest strasznie wypukły, lekarz rodzinny skierował mnie do chirurga ale po prostu boję się co mi lekarz powie, dziwi mnie też to, że chirurg a nie dermatolog.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.