Łuszczenie, świąd skóry twarzy i nadgarstków a AZS

Witam ,objawy mijej choroby to ; bardzo swedzaca skóra twarzy , oraz nadgarstków , czesto mi sie łuszczy oraz bardzo piecze . Zdaeza mi sie , ze bardzo puchne na twarzy , ktora jednoczesnie jest bardzo czerwona , mało ze piecze , to jeszcze potwornie swedzi . Frapie czasami tak długo aż pojawiają sie rany. Czy to moze byc AZS

Małgorzata Panek

Pana objawy mogą świadczyć o AZS, ale także są inne choroby o podobnych objawach. Bez obejrzenia nie mogę stwierdzić, co jest przyczyną. Proszę pokazać zmiany lekarzowi dermatologowi.
Pozdrawiam