Łuszczyca a bolesność kostek

Witam Panie doktorze mój maz ma łuszczyce a od jakiegos czasu narzeka ze bola go nogi w kostkach pięta jakby odrywała sie od ciała rece w nadgarstkach az jakies guzy ma na tych nadgarstkach prosze poradzic bo on jest bardzo uparty i nie chce isc do lekarza dziekuje za szbka odpowiec

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza. Moga to byc objawy luszczycowego zapalenia stawów. Pozdrawiam