Łuszczyca a Concorom

Witam! dostałam od lekarza kardiologa receptę na nadciśnienie na lek Concorom 10/5 1gr.Mam brać rano 1/2 tabletki.od lat choruję na łuszczycę i czy mogę ten lek zażywać.W ulotce piszą ,ze mogą wystąpić nasilenia tej choroby/łuszczycy/.Nadmieniam,że kardiolog nie pytał mnie czy mam inne choroby.Dziękuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty kardiologa oraz powiedzieć lekarzowi o wszystkich chorobach towarzyszących.