Łuszczyca a korzystanie z solarium

Witam. Od czterech lat choruje na łuszczyce. Małe kropki rozniesione po całym ciele. Leczylam się zawsze fototerapia pod okiem lekarza i zawsze pomagało. Zmiany znikały całkowicie. Niestety teraz nie mam możliwości skorzystania z usług lekarza. Moje pytanie jest następujące. Czy osiągne podobne efekty zminimalizowania objawów dzięki korzystaniu z solarium? Mam świadomość że jest to niebezpieczne pod względem raka jednak czy umiarkowane naświetlanie pomoże?

Solarium to nie to samo, co naświetlania lampami medycznymi. Inna długość fali, nieokreślona dawka, więcej z tego szkody, niż pożytku.