Łuszczyca całego ciała łącznie ze skórą twarzy i głowy u dziecka

dziendobry,prosze o pomoc,syn choruje na luszczyce calego ciala lacznie z twarza i skora glowy.Co 2-3 miesiace lezy w szpitalu (SUWALKI woj.podlaskie)ale efekt jest marny ,do twarzy ma masc sterydowa co po 1-2 dniach niesmarowania wysypuje go strasznie,jak moge mu pomoc gdzie znalesc dobry oddzial dermatologiczny -jestem z Augustowa woj podlaskie,dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odpowiedniego specjalistę znajdzie Pan w bazie lekarzy portalu abcZdrowie.pl