Łuszczyca krostkowa u mamy

Witam mam pytanie moja mama choruje na łuszczyce krostkowa od 3 lat i zaden lekarz ani zadne lekarstwa czy metody nie pomagają .... watroba mojej mamy została tak zniszczona przez leki ktore w jakis sposób pomagaly ze lekarz musiał je odstawic i nastepnie choroba sie objawila w ciagu 24h ...mam dosyc słuchać i patrzec na cierpienie mojej mamy ze świadomością ze i tak nic nie jestem w stanie zrobić ....prosze o jakies porady , wskazówki czy również kontakt do lekarzy z zagranicy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w pierwszej kolejności udać się do lekarza dermatologa pracującego w klinice uniwersytetu medycznego. Po badaniu lekarz będzie mógł zdecydować o dalszym postępowaniu.