Łuszczyca miejsc intymnych

Witam od 2 lat mam luszczyce zaatakowała ona tez miejsce intymne mam lekarstwa które są znakomite natomiast cały czas (codziennie) mam białe kleiste uplawy, czuje przy tym duży dyskomfort odczuwam także swedzenie czasami tez pieczenie bralam albothyl lecz nie pomogl.Ostatnio dostałam miesiaczke 2 tyg. Wcześniej pare dni przed tym miałam brązowe plamienie, teraz natomiast dostałam 4 dni wcześniej i także to samo brązowe plamienie. Proszę o pomoc co może mi byc i jakie badania bedą konieczne.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej świadczą o bakteryjnej infekcji miejsc intymnych i nie muszą wiązać się z łuszczycą. Sugeruję wizytę u ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.