Łuszczyca na piersiach i wyczuwalne guzki

od jakiegos czasu odczuwam bol lewej piersi,zauwarzylam guzki-bylam u lek.ginekologa.lek.ginek.przepisal mi mastodynon i wydawalo sie ze jest ok ale jak przestalam przyjmowac tab to znow to wrocilo ... dodatkowo obie piersi wygladaja jakbym miala luszczyce,co robic? prosze o szybka odp

Proponuję wykonać badanie usg piersi(skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa) i konsultację dermatologiczną , zż