Łuszczyca na powiekach a maści

Witam, Od 13 lat choruje na luszczyce. od kilku tygodni zmiany dosyc duze pojawily sie na powiekach, dermatolog przepisal masci ze sterydami, ktorych nie chce stosowac, jakie inne masci moge stosowac na powieki? dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń specjalisty dermatologa, który prowadzi Pani leczenie. Jeśli nie chce Pani stosować maści ze sterydem, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.