Łuszczyca od pierwszej klasy podstawówki

Mam 25 lat i od pierwszej klasy podstawowki mam łuszczyce poczatkowo miałam tylko za uszami i na głowie ale od paru lat mam rowniez na plecach i przodu na ciele . Leczyłam to ale zadnej poprawy .Juz niewiem co robic .Przez to krepuje sie przedkims przebierac albo chociaz wyjdz w stroju na plaze .

Łuszczycę można leczyć skutecznie. Jeśli poprzedni sposób leczenia nie pomaga, należy go zmienić. Nie każdy pacjent reaguje tak samo na leki, trzeba dobierać terapię indywidualnie. Proszę poradzić się dermatologa.