Łuszczyca, tłusta cera i pofałdowana płytka paznokci

Witam.Problem dotyczy nastolatki. Od kilku lat zmagamy się z problemami skórnymi:łuszczącą się,tłustą skórą w uszach i za nimi,tłustym,żółtym łupieżem przypominającym niemowlecą ciemieniuchę,zaczerwienioną skórę w pępku i okresowo w pachwinach. Był tez problem z zajadami,grzybicą stóp. Teraz zmagamy sie z paznokciami,płytka jest pofałdowana,w dodatku po chorobie bostońskiej plytka schodzi z kilku paznokci. Dziewczyna jest alergikiem.Proszę o opinię

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na wszystkie opisane problemy skórne, dziecko powinno być pod opieką specjalisty dermatologa, który pokieruje właściwym procesem diagnostyczno-leczniczym.