Łuszczyca u 8-letniego dziecka

dzien dobry mam córke ma 8 lat stwirodzono u niej łuszczyce na głowie dostalismy zel cerykogel30 do wroraj były dwie plamki uszczace sie dzisjaj jest trzy dziecko jest nie spokojne i skarż ze boli ja głowa nawet nie wiemy jakiego używać szapony tylko co pani dermatolog powiedziała zeby uzywac szcztki z miekim wŁosiem a my kopletnie nie wiemy czy to cza jakoms diete kopletnie nic nie wiemy o tej chorobie tylko tyle co z iternetu bo nie dostalimy Zadnej wyczrupjącej odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa i powiedzieć o swoich wątpliwościach. W czasie wizyty zostaną Pani udzielone odpowiedzi na Pani pytania.