Lutenyl stosowany na torbiel czynnościową

Witam. Biorę Lutenyl by zlikwidować torbiel (czynnościową). Biorę go o 5 sierpnia i do tej pory nie mam miesiączki a od 4 września krwawię i pojawiają się skrzepy (zazwyczaj przy wykonywaniu jakichkolwiek czynności, w nocy nic się nie dzieje). Wizytę kontrolną mam pod koniec listopada ale nie wiem czy te krwawienie jest normalne i czy nie powinnam zgłosić się wcześniej na wizytę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wcześniej udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.