Luźne i częste stolce u dziecka karmionego piersią

Dobry wieczor! Mój synek ma 13,5 miesiaca i od wczoraj ma luzne stolce,wczoraj byly żółto-zielone dziś są zielone(jasnozielone) stolec oddaje 4-5razy dziennie i tylko po karmieniu (karmię go tylko piersią) nie ma tempertatury,wymiotów,jest wesoły i radosny jak zwykle!Do tego czasem mu się odbija(nie wiem czy to na znaczenie w tym wypadku)proszę o pomoc! pozdrawiam

Witam. Objawy najprawdopodobniej są wynikiem nadwrażliwości na jeden ze składników spożytego przez Panią pokarmu. Proszę spróbować zaobserwować czy w dniu wczorajszym nie zjadła Pani niczego nowego i unikać tego rodzaju pokarmu.