Luźne stolce i gorączka u dziecka

Witam.dziecko w czwartek zaczelo oddawac luzne stolce w piatek doszla temperatura ktora utrzymywala sie do niedzieli.na chwilę obecna temperatury nie ma zostaly stolce.Co zje mija godzina dwie i dziecko idzie kupe robic.stolec nie jest wodnisty ale luźny. Dziecko dostaje probiotyk acidolak i lacidoEnter.Pediatra po zbadaniu brzuszka bic niepokojacego nie stwierdzil.moze jakies konkretniejsze badania powinnam jej zrobic?

Proszę napisać jaki wiek dziecka . Myślę że usg brzucha można rozważyć. I posiew kału na bakterie i wirusy. Dużo płynów np orsalit smakowy.. ale dawka.zależy od wieku