Luźne stolce kilka razy dziennie i osłabienie

Od jakiegoś tygodnia mam problem z wypróżnieniem, a mianowicie chodzi o to że załatwiam sie 4-5 razy dziennie na rzadko. Co więcej jestem bardzo osłabiona. Zmieniłam dietę pare miesięcy temu i nie jem mąki. Zastępuje chleb chlebem z samego ziarna, staram sie jeść dużo owoców, warzyw i mięsa. Mimo to dotychczas nie miałam żadnych problemów. Nie choruje na żadne choroby przewlekłe, ani nie przyjmuje leków. Proszę o diagnozę :(

Lek. Tomasz Budlewski

Diagnoza jest możliwa po wykonaniu badania lekarskiego, proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie.