Luźne stolce, kłucie pod żebrem i burczenie w brzuchu

Witam od dłuższego czasu miewam luźne stole nie jest to biegunka czasem tak lekko uformowane ale postrzèpione czasem to takie kawałki postrzèpione przeważnie raz dziennie czasem 2. We wrześniu robiłam próby wątrobę morfologia usg brzucha wszystko w normie.czasem odczuwam kłucie pod prawym żeber i lekki ucisk po prawej stronie na wysokości pępka i często słyszę burczenie przelewanie czasem mam wzdęcia.żadnych innych objawów boje się raka jelita nie mam w kale sluzu krwi itp

Aleksander Ropielewski

Aby ocenić odpowiednio Pani dolegliwości potrzebowałbym informacji odnośie diety - takie dolegliwości mogą wynikać z błędów dietetycznych. Ponadto możńa rozważyć badanie na krew utajoną w stolcu, a także kolonoskopię.