Luźne stolce od miesiąca i ból brzucha

Witam od ponad miesiąca mam lużny stolec nie codziennie , ale strasznie przy tym boli brzuch , poniżej pępka takie jakby skurcze . Wstydze się iść z tym do lekarza . Może da się to jakoś zmienić ? Proszę o pomoc

Milena Lubowicz

Myślę, że wizyta u lekarza jest konieczna, gdyż powód może być poważny, np. choroba zapalna jelit. Wskazana jest diagnostyka.
Pozdrawiam