Luźne stolce po każdym posiłku

Mam luzne stolce po każdym posiłku. Nie są to biegunki. Jem śniadanie i za 5 minut musze iść do toalety. Przy każdym innym posiłku to samo. Stolec jest luzny i ciemny. Jest to tylko jedno max dwa wyróżnienia po posiłku. Czy luzny stolec

Magdalena Mroczek

Aby zdiagnozwac przyczynę potrzebne są dodatkowe badania. Najlepiej diagnostykę rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego.