Luźne stolce po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

O godzinie 7 rano przyjęłam tabletkę antykoncepcyjną. Około godziny 11 wystąpił pojedynczy, luźny stolec. Następny pojawił się o 12, później o 13 i około 13.45. Czy antykoncepcja została osłabiona? Dodam, że nie współżyłam przez następny tydzień.

Szanowna Pani!

Myslę,że nie ma powodu do obaw.Antykoncepcja nie zotała osłabiona.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka