Luźne stolce u dwuipółlatka

witam. Nasz synek ma 2,5 roku od miesiąca robi dość luźne kupki o kwaśnym zapachu 1 do 2 dziennie. je raczej normalnie i zdrowo. ostatnimi produktami które dostawał dość często to mleko krowie i mandarynki oraz gruszki. pierwsze badanie na pasożyty wyszło negatywnie. i za bardzo nie wiem co może być przyczyną i czy jest powód do niepokoju czy raczej to normalne.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż mleko w połączeniu z gruszkami było dla Synka ciężkostrawne i wywołało gwałtowne reakcję z przewodu pokarmowego.