Luźne stolce ze śluzem u 5-miesięcznego dziecka

Mój 5 miesięczny (ur. 29-03) synek ma od 2 tyg. bardzo luźne stolce z dużą ilością śluzu.Jest na piersią i na noc Nutramigenem (skazy białkowej). stolce są po każdym karmieniu i są one bardziej wymuszane przez niego.Nie ma rozszerzonej diety ponieważ każda próba wprowadzenia nowego produktu kończy się wzdęciami i bólami brzuszka. miesiąc temu brał już 3 antybiotyk - Augumentin przez 10 dni, później przez kolejne 10 dni furagin(bakterie w moczu),brał Lakcid a od 6 dni linex baby. w nocy płacze.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zebrać pełnego wywiadu ani zbadać dziecka, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Dziecko powinno zostać ocenione przez lekarza pediatrę.