Luźny stolec a przyjęcie tabletki antykoncepcyjnej

Witam, biore tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini od 1,5 roku. Dzisiaj 2 godziny po zazyciu tabletki antykoncepcyjnej wystapil u mnie jednorazowy luzny stolec. Zaznaczam, ze byla to pierwsza tabletka po 7 - dniowej przerwie. Nie mam mozliwosci zazycia dodatkowej poniewaz nie mam akurat tej tabletki w opakowaniu zapasowym. Seks uprawialam 10 dni temu, w czasie przerwy 7 - dniowej nie doszlo do stosunku. Czy moge w takim razie przyjac tabletke z innego dnia? Czy roznia sie one skladem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa w celu ustalenia odpowiedniego postępowania.