Luźny stolec, bóle brzucha i krawienie z odbytu

W lutym mialam problemy z jelitem: luzny stolec (nie biegunka!), zolty/zielonkawy,kwasny zapach, sluz,raz krwawienie, bol lewej strony podbrzusza. Badania: usg/TKjamy brzusznej,morfologia,badanie kalu,moczu -wszystko ok. Obecnie bol sie zdarza sporadycznie(lewa strona podbrzusza,rzadko nadbrzusze),czasami wystepuje luzny stolec, male nudnosci+slinotok (ale jest apetyt). Bola ledzwia,ale nie wiem czy to z tym laczyc. Czy powtorzyc badania z powodu _sporadycznego_ bolu/nudnosci/luznego stolca?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście warto wykonać badania kontrolne jeżeli objawy nadal okresowo się pojawiają.