Luźny stolec i ból kręgosłupa

W styczniu zaczelo mnie bolec jelito. Luzny stolec ze sluzem, zolty, cuchnacy + nudnosci, raz pojawila sie krew. Bole utrzymywaly sie do maja. USG,TK jamy brzusznej -ok tylko zagazowane jelito. Morfologia,ob -ok. Krew utajona trzy razy, krew na pasozyty -ok. Bol minal po 4 miesiacach. Zazywalam leki,probiotyki. Od 3 miesiecy nie mam boli jelit. Natomiast ostatnio pojawil sie luzny stolec i bol kregoslupa/ledzwi. Czy powrocic do diagnostyki? Jesli bole minely to znaczy,ze to nic powaznego?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Myślę iż warto poszerzyć diagnostykę. Prawdopodobną przyczyną może być zaburzenia funkcji trzustki.