Luźny stolec pól godziny po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej

Dzis odbyłam pełen stosunek z chlopakiem.o 20 wzielam tabletke jak zawsze (była to 6 tabletka z drugiego opakowania).caly dzien bolał mnie brzuch i pol godziny bo zażyciu tabletki miałam jednorazowa biegunke,ale nie była bardzo ostra biegunka.zastanawiam sie czy powinnam zażyć kolejna tabletke?i czy ma to być tabletka z trzeciego opakowania przeznaczona na ten konkretny dzien?a czy jak nie wezmę tej tabletki to czy dzisiejszy stosunek bedzie zabezpiecozny?

Witam. Jeden luźny stolec nie powinien wpłynąć na skuteczność działania tabletek. Nie mniej jednak dla pewności można przyjąć kolejną - 7 tabletkę z opakowania (w związku z tym całość przyjmowania tabletek zakończy się dzień wcześniej). Nawet jeśli nie postąpi Pani w opisany sposób dzień w który miało miejsce całe zdarzenie będzie zabezpieczony (do rozważenie ewentualna dodatkowa ochrona antykoncepcyjna podczas 7 kolejnych dni).