Łysienie androgenowe i przeszczep włosów

Witam, mam 20 lat i stwierdzone łysienie androgenowe. Jestem zdecydowany na przeszczep włosów (inne środki całkowicie nieskuteczne) ale mam kilka pytań. Jakoś 1.5 roku temu byłem w klinice specjalizującej się tym zabiegiem, powiedzieli, że jestem jeszcze za młody (wtedy 18 lat). Tak więc czy już jest w miare odpowiedni wiek? oraz jeśli przeszczep by się udał to czy nowe włosy mogą tak samo ulec zniszczeniu? po jakim czasie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.