Łysienie androgenowe u 24-letniej osoby

Witam, nazywam sie Tomasz Mam 24 lata Mam lysienie androgenowego i bardzo dużo włosów mi juz wypadło, od 4 miesięcy biorę proporcje a teraz lek nezyr przepisany przez dermatologa,widzę poprawę ale włosy jeszcze wypadają, nezyr mi pomoże czy juz nic nie poradzę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego, być może warto byłoby udać się do endokrynologa.

Lek, ktory Pan przyjmuje jest bardzo skuteczny w hamowaniu postepu lysienia androgenowego. Lek nalezy przyjmowac kilka kilkanascie miesiecy, nierzadko przez lata.