Łysienie i paciorkowiec

Moja Corka 10 Lat traci wlosy , wykryli Jej paciorkowca a++ ( jest po antybiotyku)Nie ma zadnych zmian skornych ma Juz lyse placki , co Prawda wlosy odrastaja ale coraz wiecej jest miejsc przezedzonych Tarczyca w normie , nie ma pasozytow , Wykryli nietolerancje pokarmowa silna Na mleko krowe Nie bylo w rodzinie podobnych problemow zdrowotnych Dostala sterydy do smarowania , Od tej pory widze poprawe , wlosy odrastaja .jak mam Jej pomoc ?? Prosze o porade

Aleksander Ropielewski

Z opisu najbardziej prawdopodobną przycyzną dolegliwości wydaje się alergia, która objawia się wypadaniem włosów. usunięcie alergenu z diety powinno spowodować zaprzestanie łysienia.