Łysienie i zmiany skórne w okresie menopauzy

Jestem w trudnym okresie menopauzy. jakoś to znoszę. Moim największym problemem jest łysienie. W zastraszającym tempie wypadają mi włosy w szczególności na czubku głowy...są takie ubytki, że muszę zaczesywać. To jest jakaś makabra. Drugi problem to dostałam najpierw plam drobnych, różowawo -czerwonych na skórze szyi a teraz są na plecach i na ramionach i na dekolcie. Pytałam dermatologa jak były tylko na szyi że nic. Teraz swędzi okropnie!załamana

Jeżeli tak , i wszystko jest w porządku- proszę pomyśleć o mezoterapii skory głowy osoczem bogatopłytkowym. Leczenie polega na tym, że po pobraniu Pani krwi i odwirowaniu jej - uzyskane osocze bogatopłytkowe podaje się w formie iniekcji w skórę głowy. Jestr to bardzo dobre i skoteczne leczenie.