Łysienie plackowate a niedoczynność tarczycy

Witam. Cierpie na łysienie plackowate calkowite. chcialem się dowiedzieć czy moge uzywac loxon 5 na brwi. Dodam ze mam lekka niedoczynnosc tarczycy tsh 6 coś, oraz nieznacznie podniesione crp. Kiedyś przytrafiło mi się zapalenie miesnia sercowego i woda w osierdziu, czy mozem iec to jakis wplyw z łysieniem plackowatym. Jaka diete mam stosowac bo rowniez mam podejrzenie o celjakie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. dieta bezglutenowa.