Łysienie plackowate i wypadanie włosów a leki

lekarz stwierdzil u mnie łysienie plackowate, ale nie ma u mnie widocznych miejsc łysienia. Przepisał mi loxon 5% i suplement amocon forte. zaznacze że jestem uczulona na parabeny i nikiel wcześniej skórę głowy miałam leczoną alpikortem. loxon stosuję już ok 3 tygodni i włosy b.wypadają

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak konkretnie zadanego pytania. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.