Łysienie plackowate leczone lekiem Elocom

Witam, wystąpiło u mnie łysienie plackowate i dostałam Elocom 1 mg, mam go stosować, aż do skończenia opakowania. Jednak moje pytanie brzmi, smaruję głowę już miesiąc, a zostało mi jeszcze więcej niż pół buteleczki. Kiedyś stosowałam na zmiany skórne na nodze i dr mówił, że nie można dłużej niż 5 dni. Oprócz świądu nie występują żadne efekty uboczne. Czy rzeczywiście mogę tak długo stosować?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie ma powodów do obaw.