Łysienie plackowate u 25-latka

Witam.Napisałem bo mam taki problem .Mam łysienie plackowate na twarzy,szyji,plamki duże są na zaroście 4 punkty. Mija juz rok od stosowania loxonu i amocon forte.Ne mam poprawy(Pani dermatolog przepisała mi to) Wstydze się własnego wyglądu coraz gorzej to wygląda. Byłem u kilku dermatologów i tą samą odpowiedz otrzymałem stosować loxon.Prosze o pomoc,porade co mam zrobić z tym łysieniem plackowatym,jak to wyleczyc.Zarost włosów coraz bardziej trace,a włosy nie odrastają.Pozdrawiam Radek

W łysieniu plackowatym stosuje się różne leki. Sądząc z tego, co Pan pisze, nie wykorzystano jeszcze wszystkich możliwości leczenia. Niestety, wszystko, co należałoby tu zastosować, jest na receptę, więc nie da się leczyć przez internet. Mam inny pomysł na leczenie. Gdyby kiedyś był Pan w Łodzi - zapraszam.