Łysienie plackowate u 5-letniego dziecka

Dermatolog stwierdził u 5-letniej córki łysienie plackowate. Przyczyna nieznana. Pediatra skierował nas na rożne badania. Ogólne badania krwi są w normie, poza jonogramem który nie jest w normach laboratorium sód 145,80 mmol/l, potas 6,14 mmol/l, chlorki 107,2 mmol/l oraz testosteron <2.50. Wykonany był również poziom tsh 2,77. Niestety obecnie nasz pediatra jest nieosiągalny. Wyniki mnie niepokoją, czy nie powinnam dziecka zabrać do jakiegoś specjalisty?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są normy powyższych oznaczeń? proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.