Łysienie po porodzie

Po porodzie bardzo zaczęły mi wypadać włosy. Czy to minie, czy już zawsze będę miała takie rzadkie włosy?

ponad rok temu

Dość często zdarza się, że po porodzie kobiety zauważają u siebie wzmożoną utratę włosów. Jest to związane ze zmianami w układzie hormonalnym młodej mamy. Po niespełna roku stan włosów powinien wrócić do normy.