Łysienie z objawami łysienia androgenowego

Mam stwierzone łysienie z objawami łysienia androgenowgo robiłam trichogram,walczę z tym od września stosuję tablertki solgar,witaminy na włosy,pokrzywę piję teraz ma przerwę oraz na włosy od 7 miesięcy stosuję aplokort - e mam cukrzycę II ustabilizowaną jednak nie leczyłma się przez lat teraz mam wszystko w porządku schudłam 15 kilo.Chcę stosować do picia zamiast pokrzywy rzepę oraz mam pytanie czy mogę zarzywać z solgara palmę sambałową-dorobiłama się dużego łupierzu Proszę o pomoc Kruszyna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.