Łysienie, zakola u mężczyzny

Witam!Mariusz-mam 39 lat.Mój problem to łysienie,mam duże zakola i na czubku głowy brak 80% włosów.Proszę mi polecić dobry środek na porost włosów.Czy w miejscach gdzie nie mam już włosów odrosną mi nowe?Jest wiele środków na rynku ale nie wiem co kupić i co zadziała.Proszę o pomoc.Mariusz

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
w przypadku łysienia męskiego w miejscach gdzie nie ma włosów nie odrosną nowe.
Można jedynie zahamować wypadanie w miejscach, gdzie włosy jeszcze są - np preparatem Loxon.